AKTUALNOKRONIKA

Vlomili v paketomat in mlekomat ter odnesli več paketov

Vlomili v paketomat in mlekomat ter odnesli več paketov

Radovljiški policisti so bili včeraj, 22.6.2026, okoli 11. ure obveščeni o vlomu v paketomat. Storilec je z odpiranjem predalov povzročil materialno škodo na paketomatu ter izvršil tatvino paketov.

Dejanje je bilo izvršeno čez vikend. Višina materialne škode še ni znana. Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil. O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.

Škofjeloški policisti pa so bili prav tako včeraj, okoli 8.30, obveščeni o vlomu v mlekomat, na katerem je storilec povzročil materialno škodo in si iz njega prilastil okoli 100 evrov.

Dejanje je bilo izvršeno čez vikend. Policisti so opravili ogled kraja dejanja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil. O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo, so navedli na PU Kranj.

Delitve: